Машина за мелење месо Seydelmann CB 160

PDF
машина за мелење месо Seydelmann CB 160
машина за мелење месо Seydelmann CB 160
машина за мелење месо Seydelmann CB 160 слика 2
машина за мелење месо Seydelmann CB 160 слика 3
машина за мелење месо Seydelmann CB 160 слика 4
машина за мелење месо Seydelmann CB 160 слика 5
машина за мелење месо Seydelmann CB 160 слика 6
машина за мелење месо Seydelmann CB 160 слика 7
машина за мелење месо Seydelmann CB 160 слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Seydelmann
Модел:  CB 160
Тип:  машина за мелење месо
Локација:  Полска Zamość
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  AV30350
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Машина за мелење месо Seydelmann CB 160

Англиски
Producer: Seydelmann
Model: CB 160
Type: Grinder
Dimensions: 1920 x 1250 x 1910 (mm)
Voltage: 400V 50Hz 3N
Throat diameter: 160 mm
Material: Stainless steel, acid-resistant
Producent: Seydelmann
Model: CB 160
Typ: Wilk masarski
Wymiary: 1910 x 1250 x 1920 ( mm )
Zasilanie: 400V 50Hz 3N
Średnica gardzieli: 160 mm
Materiał: Stal nierdzewna, kwasoodporna
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Seydelmann MG 160 цена на барање Машина за мелење месо Полска, Zamość
Mado MEW 620 Grinder цена на барање Машина за мелење месо Полска, Zamość
Velati 180 цена на барање Машина за мелење месо Полска, Zamość
Meissner GW 130 / 2 цена на барање Машина за мелење месо Полска, Zamość