Машина за дупчење tricycle 100-300meter drilling machine

PDF
машина за дупчење tricycle 100-300meter drilling machine
машина за дупчење tricycle 100-300meter drilling machine
машина за дупчење tricycle 100-300meter drilling machine слика 2
машина за дупчење tricycle 100-300meter drilling machine слика 3
машина за дупчење tricycle 100-300meter drilling machine слика 4
машина за дупчење tricycle 100-300meter drilling machine слика 5
машина за дупчење tricycle 100-300meter drilling machine слика 6
машина за дупчење tricycle 100-300meter drilling machine слика 7
машина за дупчење tricycle 100-300meter drilling machine слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
1/8
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  машина за дупчење
Локација:  Кина Taian Shi
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  TP31464
Мотор
Гориво:  дизел
Турбо: 
Интеркулер: 
Состојба
Состојба:  половни
Дополнителни информации
Боја:  златен
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Tamrock цена на барање Машина за дупчење Кина, Shanghai
Sandvik DX800 цена на барање Машина за дупчење 01/2013 Кина