Машина за дупчење Sandvik DC122R

PDF
машина за дупчење Sandvik DC122R
машина за дупчење Sandvik DC122R
машина за дупчење Sandvik DC122R слика 2
машина за дупчење Sandvik DC122R слика 3
машина за дупчење Sandvik DC122R слика 4
машина за дупчење Sandvik DC122R слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
75.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Sandvik
Модел:  DC122R
Тип:  машина за дупчење
Година на производство:  2010
Работни часови:  2500 м/ч
Нето тежина:  2850 кг
Локација:  Обединето Кралство Middlesbrough
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  7602
Мотор
Марка:  Caterpillar C2.2
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Машина за дупчење Sandvik DC122R

Англиски
Used Sandvik DC122R Rock Drill for sale
Impact Hours: 174 on a new meter
CAT C2.2 Tier3 engine
HEX 1
1 set of controls
Operating Weight: 2,850kg
CE Marked
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Sandvik DI500 56.300 € Машина за дупчење 2008 15500 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Sandvik Di200 185.000 € Машина за дупчење 2008 Обединето Кралство, Middlesbrough
Interoc AN140 59.270 € Машина за дупчење 2007 11000 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Interoc AN150 61.640 € Машина за дупчење 2007 8000 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Sandvik Onram 1000 цена на барање Машина за дупчење 2007 800 м/ч Обединето Кралство, Middlesborough
Atlas Copco ROC F9 60.000 US$ Машина за дупчење 2006 Обединето Кралство, Middlesbrough