Машина за дупчење Sandvik Commando DC130Ri

PDF
машина за дупчење Sandvik Commando DC130Ri
машина за дупчење Sandvik Commando DC130Ri
машина за дупчење Sandvik Commando DC130Ri слика 2
машина за дупчење Sandvik Commando DC130Ri слика 3
машина за дупчење Sandvik Commando DC130Ri слика 4
машина за дупчење Sandvik Commando DC130Ri слика 5
машина за дупчење Sandvik Commando DC130Ri слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
125.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Sandvik
Модел:  Commando DC130Ri
Тип:  машина за дупчење
Година на производство:  2017
Работни часови:  560 м/ч
Нето тежина:  3350 кг
Локација:  Обединето Кралство Middlesbrough
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  7517
Мотор
Марка:  Caterpillar Hours: 560
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Машина за дупчење Sandvik Commando DC130Ri

Англиски
Engine Hours: 560
Impact Hours: 230
Used Sandvik DC130Ri Rock Drill for sale
Impact Hours: 230
CAT C2.2 Tier3 engine
No rollover
CE Marked
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Sandvik Dino DC400Ri 140.000 € Машина за дупчење 2017 3800 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Sandvik Dino DC400Ri 195.000 € Машина за дупчење 2017 Обединето Кралство, Middlesbrough
Sandvik Robolt DS511 95.000 € Машина за дупчење 2016 8530 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Sandvik DX800 265.000 € Машина за дупчење 2017 3163 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Fourmifor Fourmidrill FD55 130.000 € Машина за дупчење 2018 363 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough
Sandvik DX800 265.000 US$ Машина за дупчење 2016 Обединето Кралство, Middlesbrough