Машина за дупчење Nemek 510TS

PDF
машина за дупчење Nemek 510TS
машина за дупчење Nemek 510TS
машина за дупчење Nemek 510TS слика 2
машина за дупчење Nemek 510TS слика 3
машина за дупчење Nemek 510TS слика 4
машина за дупчење Nemek 510TS слика 5
машина за дупчење Nemek 510TS слика 6
машина за дупчење Nemek 510TS слика 7
машина за дупчење Nemek 510TS слика 8
машина за дупчење Nemek 510TS слика 9
машина за дупчење Nemek 510TS слика 10
машина за дупчење Nemek 510TS слика 11
машина за дупчење Nemek 510TS слика 12
машина за дупчење Nemek 510TS слика 13
машина за дупчење Nemek 510TS слика 14
машина за дупчење Nemek 510TS слика 15
машина за дупчење Nemek 510TS слика 16
машина за дупчење Nemek 510TS слика 17
машина за дупчење Nemek 510TS слика 18
машина за дупчење Nemek 510TS слика 19
машина за дупчење Nemek 510TS слика 20
Заинтересирани сте за огласот?
1/20
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  машина за дупчење
Година на производство:  2012
Работни часови:  13687 м/ч
Локација:  Обединето Кралство Middlesborough
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  PF 39880
Мотор
Марка:  Deutz
Сила:  115 kW (156 кс)
Гориво:  дизел
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Машина за дупчење Nemek 510TS

Англиски
price: Price on request
Key Features: Key featuresDrilling rig with 13,687 working hoursDeutz Diesel engine TCD 4.1 L4 (115kW)Feed length 4,000 mmPull-up force 10,000 kg
brand: Nemek
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Mait HR 180 THD цена на барање Машина за дупчење 2012 11205 м/ч Обединето Кралство, Middlesborough
Mait HR 180 CP 3 цена на барање Машина за дупчење 2012 9750 м/ч Обединето Кралство, Middlesborough
Fordia Golden Bear 1400 цена на барање Машина за дупчење 2012 14673 м/ч Обединето Кралство, Middlesborough
Atlas Copco Christensen CS14 цена на барање Машина за дупчење 2011 12500 м/ч Обединето Кралство, Middlesborough
Bauer BG26 цена на барање Машина за дупчење 2013 10960 м/ч Обединето Кралство, Middlesborough
Sandvik Commando DC125R 68.000 € Машина за дупчење 2012 6500 м/ч Обединето Кралство, Middlesbrough