Машина за дупчење Ingersoll Rand T4W

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Ingersoll Rand
Модел T4W
Тип машина за дупчење
Локација Шпанија ELCHE (ALICANTE)
Датум на објавување 31.1.2024
Machineryline ID WM32751
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации — Машина за дупчење Ingersoll Rand T4W

Шпански
Se vende perforadora INGERSOLD RAND T4W
Esta totalemnte reconstruida y lista para funcionar
Gran oportunidad
Consúltanos

покажи контакти
покажи контакти
покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Soilmec Psm 1350 цена на барање Машина за дупчење Шпанија, Oricain
Casagrande M9 цена на барање Машина за дупчење 2001 3300 м/ч Шпанија, Madrid
Soilmec CM70 цена на барање Машина за дупчење 2004 9600 м/ч Шпанија, Madrid
HUTTE HBR609 цена на барање Машина за дупчење 2003 5000 м/ч Шпанија, Madrid
Beretta T41 цена на барање Машина за дупчење 2004 3000 м/ч Шпанија, Madrid
EGT MD 700 цена на барање Машина за дупчење 2002 6500 м/ч Шпанија, Madrid