Машина за дупчење Atlas Copco SmartROC T35

PDF
PDF
170.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка Atlas Copco
Модел SmartROC T35
Тип машина за дупчење
Година на производство 2013
Локација Обединето Кралство Billingham
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 4610
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Engine Hours: 8,600
Impact Hours: 2,800
Used Atlas Copco FlexiROC T35R-01 for sale
Engine Hours – 8,600
Impact Hours – 2,800
COP 2540ex
Carlsson GPS
T45 threads
CAT C7 tier 4 engine
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
машина за дупчење Atlas Copco Boomer 282 Atlas Copco Boomer 282 170.000 US$ Машина за дупчење 2013 5753 м/ч Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење Atlas Copco XE3-C30 Atlas Copco XE3-C30 285.000 € Машина за дупчење 2012 Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење Atlas Copco CS14 Atlas Copco CS14 285.000 US$ Машина за дупчење 2012 9500 м/ч Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење Atlas Copco RD20 XC Atlas Copco RD20 XC 1.100.000 € Машина за дупчење 2015 6600 м/ч Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење Atlas Copco XE3C Atlas Copco XE3C 160.000 € Машина за дупчење 2008 6018 м/ч Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење Atlas Copco M2D Atlas Copco M2D 115.000 € Машина за дупчење 2011 Обединето Кралство, Billingham