Машина за дупчење Atlas Copco CS14

PDF
PDF
185.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка Atlas Copco
Модел CS14
Тип машина за дупчење
Година на производство 2012
Работни часови 27063 м/ч
Локација Обединето Кралство Billingham
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 4678
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Used Atlas Copco CS14 for sale
Tracked
B wireline max depth – 1,540m
N wireline max depth – 1,200m
H wireline max depth – 800m
P wireline max depth – 475m
FMC brand sludge pump
Cummins engine
New injectors
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
машина за дупчење Atlas Copco CS14 Atlas Copco CS14 185.000 € Машина за дупчење 2012 24834 м/ч Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење Atlas Copco CS14 Atlas Copco CS14 285.000 US$ Машина за дупчење 2012 9500 м/ч Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење Atlas Copco SmartROC T35 Atlas Copco SmartROC T35 170.000 € Машина за дупчење 2013 Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење Atlas Copco XE3-C30 Atlas Copco XE3-C30 285.000 € Машина за дупчење 2012 Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење Atlas Copco CS14 Atlas Copco CS14 цена на барање Машина за дупчење 2012 16000 м/ч Обединето Кралство, Middlesborough
машина за дупчење Atlas Copco Boomer 282 Atlas Copco Boomer 282 170.000 US$ Машина за дупчење 2013 5753 м/ч Обединето Кралство, Billingham