Машина за дупчење Atlas Copco CS14

PDF
PDF
140.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка Atlas Copco
Модел CS14
Тип машина за дупчење
Година на производство 2008
Работни часови 36307 м/ч
Локација Обединето Кралство Billingham
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 4680
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Used Atlas Copco CS14 for sale
Tracked
B wireline max depth – 1,540m
N wireline max depth – 1,200m
H wireline max depth – 800m
P wireline max depth – 475m
FMC brand sludge pump
For EcoTorq
New injectors
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
машина за дупчење Atlas Copco XE3C Atlas Copco XE3C 160.000 € Машина за дупчење 2008 6018 м/ч Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење Atlas Copco ROC L8 Atlas Copco ROC L8 142.200 € Машина за дупчење 2006 9000 м/ч Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење Atlas Copco ROC D3 Atlas Copco ROC D3 70.000 € Машина за дупчење 2008 9300 м/ч Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење Atlas Copco Mustang 5-P4 Atlas Copco Mustang 5-P4 97.500 € Машина за дупчење 2008 5000 м/ч Обединето Кралство, Billingham
машина за дупчење Atlas Copco ROC D7 RRC Atlas Copco ROC D7 RRC 46.590 € Машина за дупчење 2007 11000 м/ч Обединето Кралство, Billingham