Нови машина за дупчење 100-300meter drilling machine for sales

PDF
нови машина за дупчење 100-300meter drilling machine for sales
нови машина за дупчење 100-300meter drilling machine for sales
нови машина за дупчење 100-300meter drilling machine for sales слика 2
нови машина за дупчење 100-300meter drilling machine for sales слика 3
нови машина за дупчење 100-300meter drilling machine for sales слика 4
нови машина за дупчење 100-300meter drilling machine for sales слика 5
нови машина за дупчење 100-300meter drilling machine for sales слика 6
Заинтересирани сте за огласот?
1/6
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  машина за дупчење
Локација:  Кина Taian Shi
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  QP31464
Состојба
Состојба:  нов
Дополнителни информации
Боја:  златен
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Tamrock цена на барање Машина за дупчење Кина, Shanghai
Sandvik DX800 цена на барање Машина за дупчење 01/2013 Кина
GIKEN F111 цена на барање Машина за дупчење 2017 800 м/ч Кина, Hefei