Макара за дигалка за автодигалка GROVE RT60S RT LENTA

PDF
PDF
2.500 €
Контактирајте го продавачот
Тип макара за дигалка
Локација Шпанија Sant Pere Molanta, Barcelona
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 5485790607
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Шпански
Observaciones: CABESTRANTE AUXILIAR CO CABLE AZERADO DE 1 CM LLEVA MOTOR DE GIRO REF- 19114 PROCEDENCIA GROVE RT 60 20 TN AZ-319
Vehículo - Bastidor: 37956
Vehículo - Anio: 1987
Vehículo - Marca: GROVE
Vehículo - Modelo: RT60S
Vehículo - Version: RT LENTA
Vehículo - Color: AMARILLA
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи