Ладилник за масло LIEBHERR (9078344) за багер LIEBHERR R964C/R966/R966 LC/R970/R974C/R976 LC/R980

PDF
ладилник за масло LIEBHERR (9078344) за багер LIEBHERR R964C/R966/R966 LC/R970/R974C/R976 LC/R980
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип ладилник за масло
Број на дел 8000826
Каталошки број на оригиналот 9078344
Локација Холандија Ede
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 8000826
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи