Ладење на ладилникот на моторот BROYT X42WF за багер

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип ладење на ладилникот на моторот
Локација Холандија Wouw
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 250590
Состојба
Состојба половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи