Кула кран TEREX CSE 32

PDF
кула кран TEREX CSE 32
кула кран TEREX CSE 32 слика 2
кула кран TEREX CSE 32 слика 3
кула кран TEREX CSE 32 слика 4
кула кран TEREX CSE 32 слика 5
кула кран TEREX CSE 32 слика 6
кула кран TEREX CSE 32 слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
кула кран TEREX CSE 32 слика 9
кула кран TEREX CSE 32 слика 10
кула кран TEREX CSE 32 слика 11
кула кран TEREX CSE 32 слика 12
кула кран TEREX CSE 32 слика 13
кула кран TEREX CSE 32 слика 14
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/14
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка TEREX
Модел CSE 32
Тип кула кран
Година на производство 2021
Нето тежина 14050 кг
Вкупна тежина 15200 кг
Дофат на стрела 32 м
Висина на подигање 21.5 м
Локација Чехија Otrokovice
Датум на објавување ное 07, 2022
Machineryline ID DQ29907
Опис
Капацитет на крајот на стрелата 1.05 т
Брзина на подигање на товар 27 м/мин
Вкупни димензии 12 м × 2.3 м × 2.3 м
Мотор
Сила 11 kW (14.97 кс)
Состојба
Состојба половни
Оригинална боја
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
кула кран TEREX CTT 91 - 5 TEREX CTT 91 - 5 цена на барање Кула кран 2004 5000 кг Чехија, Otrokovice
кула кран LIEBHERR 35 K LIEBHERR 35 K цена на барање Кула кран 1993 4000 кг Чехија, Otrokovice