Кула кран PEINER 206

PDF
PDF
12.600 €
57.000 PLN
Контактирајте го продавачот
Марка PEINER
Модел 206
Тип кула кран
Година на производство 1996
Локација Полска Olsztyn
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 22960
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
W skład żurawia wchodzi
Kabina operatora
Odważniki
Konstrukcja żurawia
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
кула кран LIEBHERR 140 ECH LIEBHERR 140 ECH цена на барање Кула кран 2000 Полска, Wielogłowy
кула кран LIEBHERR 140 ECH LIEBHERR 140 ECH цена на барање Кула кран 2001 Полска, Wielogłowy
кула кран LIEBHERR 140ECH LIEBHERR 140ECH цена на барање Кула кран 1995 Полска, Wielogłowy
кула кран POTAIN MD 285 POTAIN MD 285 цена на барање Кула кран 1998 12000 кг Полска, Baniocha
кула кран LIEBHERR 112 ECH LIEBHERR 112 ECH цена на барање Кула кран 1998 Полска, Wielogłowy