Кула кран Liebherr 154 EC-H6

PDF
кула кран Liebherr 154 EC-H6
1/1
PDF
123.200 €
Цена без ДДВ
60.000.000 KZT
137.984 €
Цена со ДДВ
Контактирајте го продавачот
Марка Liebherr
Модел 154 EC-H6
Тип кула кран
Година на производство 2005
Дофат на стрела 50 м
Висина на подигање 50 м
Локација Казахстан Алматы
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID LN36468
Состојба
Состојба половни
Оригинална боја

Дополнителни информации — Кула кран Liebherr 154 EC-H6

Руски
Продам башенный кран Liebherr 154 EC-H 6, 2005 года выпуска, высота 50 метров, длина стрелы 50 метров
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

QTZ 160 123.200 € Кула кран 2007 Казахстан, Almaty
Zoomlion TC 5023 110.000 US$ Кула кран 2007 8000000 кг Казахстан, Almaty
Liebherr 71K цена на барање Кула кран 2005 23.1 м Германија, Forstinning
Liebherr 180 EC-H цена на барање Кула кран 2005 Германија, Frankfurt am Main