Кука за влечење HYDRAULICZNY за телескопски натоварувач MANITOU 627

PDF
PDF
331,70 €
Нето цена
1.500 PLN
Контактирајте го продавачот
Тип кука за влечење
Локација Полска Annopol
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID DZ27410
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
parts-category: układ-hydrauliczny
parts-type: układ-hydrauliczny
Witam mam do sprzedania
ZACZEP HYDRAULICZNY
MANITOU 627
Zapraszam do kontaktu z naszą firmą
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!