Кран гасеничар LIEBHERR LR 1280

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка LIEBHERR
Модел LR 1280
Тип кран гасеничар
Година на производство 2009
Работни часови 16500 м/ч
Носивост 280000 кг
Локација Италија San Giorgio di Mantova (MN)
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID LG26599
Кабина
Клима уред
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Италијански
Braccio 58 m
N. 1 Jib 59 metri
N.2 Argani
Ore lavorative 16.500 h
CE
Ottime condizioni
Per ulteriori informazioni
La preghiamo di contattarci
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
кран гасеничар LIEBHERR HS 843 HD LIEBHERR HS 843 HD цена на барање Кран гасеничар 2004 15253 м/ч Италија, Osimo (AN)
кран гасеничар LIEBHERR LTR11200 LIEBHERR LTR11200 1.600.000 € Кран гасеничар 2009 13500 м/ч Латвија, Latvija
кран гасеничар LIEBHERR LR 1600-2, 2015 LIEBHERR LR 1600-2, 2015 цена на барање Кран гасеничар 05/2015 600000 кг Германија, Frankfurt/Main
кран гасеничар TEREX TCC 60 TEREX TCC 60 цена на барање Кран гасеничар 2006 220 кс Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
кран гасеничар LIEBHERR HS855HD LIEBHERR HS855HD цена на барање Кран гасеничар 2007 10000 м/ч Шпанија, Coslada
кран гасеничар LIEBHERR LTR 1100 LIEBHERR LTR 1100 цена на барање Кран гасеничар 2011 10594 м/ч Холандија, Vierpolders