Кран гасеничар BAUER MC 64 + Cutter BC35 + Desander BE500

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/25
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка BAUER
Тип кран гасеничар
Година на производство 2014
Работни часови 9200 м/ч
Локација Израел Ramat Hasharon
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот # 226 H06GB
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Full set of Bauer Cutter System: Crane MC64 with around 7,800 hours + Cutter BC35 HDS 100 + Desander BE500
including: 2 x Desanding Plant BE250
price: On Request
2 x Desilter BDS125-20k
1 x Pre screener GS500V
2 X Booster pump BP125
1 x booster pump BP250
1 x slurry pump KBKT 150/400
1 x slurry tank ST-H35
One owner since new
very well maintained
"CE & "EPA" Certified
Very good condition & appearance
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
кран гасеничар TEREX HC 275 TEREX HC 275 цена на барање Кран гасеничар 2012 Израел, Ramat Hasharon
кран гасеничар LIEBHERR HS 885 HD LIEBHERR HS 885 HD цена на барање Кран гасеничар 2011 Израел, Ramat Hasharon
нови кран гасеничар LIEBHERR LR1750-2 Нови LIEBHERR LR1750-2 цена на барање Кран гасеничар 06/2014 215 м/ч Грција, Ελευθέριο Κορδελιό