Котел за готвење HTT KO 160

PDF
котел за готвење HTT KO 160
котел за готвење HTT KO 160
котел за готвење HTT KO 160 слика 2
котел за готвење HTT KO 160 слика 3
котел за готвење HTT KO 160 слика 4
котел за готвење HTT KO 160 слика 5
котел за готвење HTT KO 160 слика 6
котел за готвење HTT KO 160 слика 7
котел за готвење HTT KO 160 слика 8
котел за готвење HTT KO 160 слика 9
котел за готвење HTT KO 160 слика 10
котел за готвење HTT KO 160 слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  HTT
Модел:  KO 160
Тип:  котел за готвење
Локација:  Германија Bielefeld
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  6178EB
Опис
Вкупни димензии:  1.5 м × 1.3 м × 1.5 м
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Котел за готвење HTT KO 160

Германски
Heuft Heizkessel
186kW
Überholt 2013
Für Thermoöl Öfen und Anlagen
mit Schaltkasten
mit separater Steuerung
großer Elco Brenner
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Miwe CO 4.0806 2D цена на барање Пекарска печка Германија, Bielefeld
Wachtel Piccolo I-4 цена на барање Пекарска печка Германија, Bielefeld
Wachtel Piccolo I-4 цена на барање Пекарска печка 2005 Германија, Bielefeld
Wachtel Piccolo I-5 цена на барање Пекарска печка 2004 Германија, Bielefeld