Корпа за натоварувач SIN MARCA 132 PULGADAS

PDF
корпа за натоварувач SIN MARCA 132 PULGADAS
корпа за натоварувач SIN MARCA 132 PULGADAS
корпа за натоварувач SIN MARCA 132 PULGADAS слика 2
корпа за натоварувач SIN MARCA 132 PULGADAS слика 3
корпа за натоварувач SIN MARCA 132 PULGADAS слика 4
корпа за натоварувач SIN MARCA 132 PULGADAS слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  корпа за натоварувач
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  15463
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за натоварувач SIN MARCA 132 PULGADAS

Шпански
marca: SIN MARCA
CUCHARON PARA CARGADOR FRONTAL DE 132 PULGADAS PARA CATERPILLAR 980F
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

CASE 570MXT цена на барање Корпа за натоварувач Мексико, Chihuahua
John Deere 544K цена на барање Корпа за натоварувач Мексико, Chihuahua
Caterpillar 966F цена на барање Корпа за натоварувач Мексико, Chihuahua