Корпа за натоварувач MERLO P 72.10

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/17
PDF
74.500 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка MERLO
Модел P 72.10
Тип корпа за натоварувач
Година на производство 2018
Локација Германија Burkau
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 21820410
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Location: Germany
100PS
Serie
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи