Корпа за натоварувач LIEBHERR łyżka do ładowarki

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка LIEBHERR
Модел łyżka do ładowarki
Тип корпа за натоварувач
Број на дел 11442507
Година на производство 2009
Зафатнина 6.5 м³
Локација Полска Krzykosy
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID XK24215
Опис
Капацитет на лопата 6.5 м³
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Полски
Świetny stan

szerokość 3,47m
wysokość 1,90m
głębokość 1,60m
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
утоварна лопата LIEBHERR Cylinder LIEBHERR Cylinder цена на барање Утоварна лопата Холандија, Ede
утоварна лопата LIEBHERR Cylinder LIEBHERR Cylinder цена на барање Утоварна лопата Холандија, Ede
утоварна лопата LIEBHERR Cylinder LIEBHERR Cylinder цена на барање Утоварна лопата Холандија, Ede