Корпа за натоварувач JCB 3CX

PDF
PDF
1.800 €
Контактирајте го продавачот
Марка JCB
Модел 3CX
Тип корпа за натоварувач
Година на производство 1999
Локација Италија Roma
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 528-04800
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
4x1 bucket for JCB 3CX / 4CX with quick coupler mounting
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
корпа за натоварувач JCB 427 JCB 427 1.900 € Корпа за натоварувач 2016 Италија, Roma
корпа за натоварувач VOLVO L45B VOLVO L45B 1.900 € Корпа за натоварувач 2000 Италија, Roma
корпа за натоварувач M3 BM500 M3 BM500 3.000 € Корпа за натоварувач 1999 Италија, Roma
корпа за натоварувач JCB 3cx  '00 JCB 3cx '00 цена на барање Корпа за натоварувач 2000 Грција, SINDOS
корпа за натоварувач FIAT W130 FIAT W130 2.200 € Корпа за натоварувач 2012 Италија, Roma