Корпа за натоварувач FIAT W130

PDF
PDF
2.200 €
Контактирајте го продавачот
Марка FIAT
Модел W130
Тип корпа за натоварувач
Година на производство 2012
Локација Италија Roma
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 87421836
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
New bolt-on cutting edge
For Fiat Hitachi FR130 or Fiak Kobelco W130 New Holland W130
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
корпа за натоварувач CANGINI 1520 CANGINI 1520 2.750 € Корпа за натоварувач 2010 Италија, Roma
корпа за натоварувач CANGINI 1700 CANGINI 1700 2.850 € Корпа за натоварувач 2010 Италија, Roma
корпа за натоварувач JCB 427 JCB 427 1.900 € Корпа за натоварувач 2016 Италија, Roma
корпа за натоварувач VOLVO L220 VOLVO L220 7.000 € Корпа за натоварувач 2010 Италија, Roma
корпа за натоварувач CATERPILLAR 996H CATERPILLAR 996H 3.500 € Корпа за натоварувач 2015 Италија, Roma
корпа за натоварувач MANITOU CBR 1000 MANITOU CBR 1000 1.800 € Корпа за натоварувач 2014 381 кг Италија, Serrapetrona (Macerata)