Корпа за натоварувач

PDF
корпа за натоварувач
корпа за натоварувач
корпа за натоварувач слика 2
корпа за натоварувач слика 3
корпа за натоварувач слика 4
корпа за натоварувач слика 5
Заинтересирани сте за огласот?
1/5
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  корпа за натоварувач
Локација:  Холандија Wouw
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  777009459-1
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 1.200 € Корпа за натоварувач Холандија, Cuijk
B.A.C 2204 6.850 € Корпа за натоварувач 2014 Холандија, Holten