Корпа за мини багер UAM Verdichterlöffel VDL300S MS03

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип корпа за мини багер
Година на производство 2016
Локација Германија 89129 Langenau-Göttingen
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот Z172968
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Preis: Auf Anfrage
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
корпа за мини багер RESCHKE GLV700mm MS01 RESCHKE GLV700mm MS01 цена на барање Корпа за мини багер 2015 Германија, Ulm