Корпа за мини багер Hensley SIN MODELO

PDF
корпа за мини багер Hensley SIN MODELO
корпа за мини багер Hensley SIN MODELO
корпа за мини багер Hensley SIN MODELO слика 2
корпа за мини багер Hensley SIN MODELO слика 3
корпа за мини багер Hensley SIN MODELO слика 4
корпа за мини багер Hensley SIN MODELO слика 5
корпа за мини багер Hensley SIN MODELO слика 6
корпа за мини багер Hensley SIN MODELO слика 7
корпа за мини багер Hensley SIN MODELO слика 8
корпа за мини багер Hensley SIN MODELO слика 9
корпа за мини багер Hensley SIN MODELO слика 10
корпа за мини багер Hensley SIN MODELO слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Hensley
Модел:  SIN MODELO
Тип:  корпа за мини багер
Број на дел:  40321
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  15159
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за мини багер Hensley SIN MODELO

Шпански
46 PULGADAS
DISTANCIA DE OREJA A OREJA DE 16 1/2 PULGADAS
DIAMETRO DE BUJE DE 4 PULGADAS
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

S/M 24 PULGADAS цена на барање Корпа за мини багер Мексико, Chihuahua