Корпа за багер dieplepel

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип корпа за багер
Локација Холандија Goudriaan
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот 6194
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Холандски
Gebruikte dieplepel, Bakbreedte 64 cm, nette bak. Afstand tussen de oren 28,5 cm, past aan atlas 1204?
dieplepel
285 640
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
корпа за багер Dieplepelbak CW 30 Dieplepelbak CW 30 цена на барање Корпа за багер Холандија, Goudriaan
корпа за багер dieplepel Dieplepel цена на барање Корпа за багер Холандија, Goudriaan