Корпа за багер Winkelbauer Tieflöffel 1200mm

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/9
PDF
3.800 €
Контактирајте го продавачот
Тип корпа за багер
Година на производство 2016
Локација Германија Baienfurt
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот Z120708
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Marke: Winkelbauer
Nettogewicht: Gewicht
Tieflöffel
Schnittbreite: 1200mm
Inhalt: 1030L
z.B. für ZX225
Zähne: C2T35
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
корпа за багер RESCHKE LÖFFEL RESCHKE LÖFFEL 3.400 € Корпа за багер 2016 1 м³ Германија, Böblingen