Корпа за багер Tieflöffel 700mm MS21-25

PDF
PDF
2.000 €
Контактирајте го продавачот
Тип корпа за багер
Локација Германија Baienfurt
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот Z45790
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Tieflöffel
Schnittbreite: 700mm
Mit Schnellwechselaufnahme MS21/MS25
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи