Корпа за багер Tieflöffel 2200mm Festanbau

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип корпа за багер
Локација Германија Baienfurt
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот Z21
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Preis: Auf Anfrage
Nettogewicht: Gewicht
Tieflöffel
Schnittbreite: 2200mm
mit Zähne
zum Festanbau
z.B. Liebherr R984
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи