Корпа за багер TAG 30 PULGADAS

PDF
корпа за багер TAG 30 PULGADAS
корпа за багер TAG 30 PULGADAS
корпа за багер TAG 30 PULGADAS слика 2
корпа за багер TAG 30 PULGADAS слика 3
корпа за багер TAG 30 PULGADAS слика 4
корпа за багер TAG 30 PULGADAS слика 5
корпа за багер TAG 30 PULGADAS слика 6
корпа за багер TAG 30 PULGADAS слика 7
Заинтересирани сте за огласот?
1/7
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  корпа за багер
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  14893
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер TAG 30 PULGADAS

Шпански
marca: TAG
CUCHARON PARA EXCAVADORA DE 30 PULGADAS
DISTANCIA DE OREJA A OREJA DE 16 PULGADAS
DIAMETROS DE BUJES DE 4 PULGADAS
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Case 580SM цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
John Deere 690ELC цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Esco 24 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
TAG 24 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Esco 60 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua