Корпа за багер SMP

PDF
корпа за багер SMP
корпа за багер SMP
корпа за багер SMP слика 2
корпа за багер SMP слика 3
корпа за багер SMP слика 4
корпа за багер SMP слика 5
корпа за багер SMP слика 6
корпа за багер SMP слика 7
корпа за багер SMP слика 8
корпа за багер SMP слика 9
корпа за багер SMP слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
3.500 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  SMP
Тип:  корпа за багер
Година на производство:  2012
Локација:  Украина Киев
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  MB37525
Опис
Должина:  198 мм
Широчина:  110 мм
Височина:  80 мм
HARDOX челик: 
Капацитет на лопата:  1.7 м³
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер SMP

Руски
Hydraulic bucket with tilt
good condition

Can make delivery to your yard, we buy and sell equipment all over the world.

Ковш гидравлический с наклоном работает отлично
состояние хорошее
В продаже только ковш
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

3V T66 2.683 € Корпа за багер 2012 1.28 м³ Данска, Vamdrup