Корпа за багер SIN MARCA SIN MODELO

PDF
корпа за багер SIN MARCA SIN MODELO
корпа за багер SIN MARCA SIN MODELO
корпа за багер SIN MARCA SIN MODELO слика 2
корпа за багер SIN MARCA SIN MODELO слика 3
корпа за багер SIN MARCA SIN MODELO слика 4
корпа за багер SIN MARCA SIN MODELO слика 5
корпа за багер SIN MARCA SIN MODELO слика 6
корпа за багер SIN MARCA SIN MODELO слика 7
корпа за багер SIN MARCA SIN MODELO слика 8
корпа за багер SIN MARCA SIN MODELO слика 9
корпа за багер SIN MARCA SIN MODELO слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  корпа за багер
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  15157
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер SIN MARCA SIN MODELO

Шпански
marca: SIN MARCA
DE 54 PULGADAS
DISTANCIA DE OREJA AOREJA DE 16 1/2 PULGADAS
DIAMETRO DE BUJE DE 4 PULGADAS
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Case 580SM цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
John Deere 690ELC цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Esco 24 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
TAG 24 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Esco 60 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua