Корпа за багер SIN MARCA 48 PULGADAS

PDF
корпа за багер SIN MARCA 48 PULGADAS
корпа за багер SIN MARCA 48 PULGADAS
корпа за багер SIN MARCA 48 PULGADAS слика 2
корпа за багер SIN MARCA 48 PULGADAS слика 3
корпа за багер SIN MARCA 48 PULGADAS слика 4
корпа за багер SIN MARCA 48 PULGADAS слика 5
корпа за багер SIN MARCA 48 PULGADAS слика 6
корпа за багер SIN MARCA 48 PULGADAS слика 7
корпа за багер SIN MARCA 48 PULGADAS слика 8
корпа за багер SIN MARCA 48 PULGADAS слика 9
корпа за багер SIN MARCA 48 PULGADAS слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  корпа за багер
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  15158
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер SIN MARCA 48 PULGADAS

Шпански
marca: SIN MARCA
DE 48 PULGADAS
DISTANCIA DE OREJA A OREJA DE 17 Y 16 PULGADAS
DIAMETRO DE BUJE DE 3 1/2 PULGADA
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Case 580SM цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
TAG 24 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Esco 60 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Esco 24 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
John Deere 690ELC цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua