Корпа за багер SEC 54 PULGADAS

PDF
корпа за багер SEC 54 PULGADAS
корпа за багер SEC 54 PULGADAS
корпа за багер SEC 54 PULGADAS слика 2
корпа за багер SEC 54 PULGADAS слика 3
корпа за багер SEC 54 PULGADAS слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  SEC
Модел:  54 PULGADAS
Тип:  корпа за багер
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  14911
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер SEC 54 PULGADAS

Шпански
DE 54 PULGADAS
CUCHARON PARA EXCAVADORA CATERPILLAR 345
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Case 580SM цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
TAG 24 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Esco 60 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Esco 24 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
John Deere 690ELC цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua