Корпа за багер Lehnhoff 600 mm / MS 10

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/15
PDF
1.900 €
Контактирајте го продавачот
Тип корпа за багер
Локација Германија Halver
Датум на објавување јан 08, 2022
Каталошки број на продавачот P03376
Опис
Вкупни димензии широчина - 0.61 м
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Marke: Lehnhoff
ca. 610mm Breit
Zähne mit Schneide
teeth with blade
! IBAN : DE61 4585 0005 xxxx xxxx xx ! // Bei Fragen zu Abgasnormen sprechen Sie uns bitte an // If you have questions for exhaust regulations please ask us \n
weitere Fotos und Angebote auf // More Pictures and Offers at: покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи