Корпа за багер Komatsu CP 24 PULGADAS

PDF
корпа за багер Komatsu CP 24 PULGADAS
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Komatsu
Модел:  CP 24 PULGADAS
Тип:  корпа за багер
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  14766
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер Komatsu CP 24 PULGADAS

Шпански
marca: CP
CUCHARON DE 24 PULGADAS PARA KOMATSU PC45 O PC50
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Komatsu PC220LC цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
John Deere 690ELC цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
CUCHARON / BOTE 0 цена на барање Корпа за багер 0.32 м³ Мексико, Chihuahua
John Deere 200CLC цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua