Корпа за багер Hitachi ZX670-3

PDF
корпа за багер Hitachi ZX670-3
корпа за багер Hitachi ZX670-3
корпа за багер Hitachi ZX670-3 слика 2
корпа за багер Hitachi ZX670-3 слика 3
корпа за багер Hitachi ZX670-3 слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Hitachi
Модел:  ZX670-3
Тип:  корпа за багер
Локација:  Холандија Wouw
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  777009470-1
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

HG-6-1700 цена на барање Корпа за багер Холандија, 's-Hertogenbosch