Корпа за багер Hensley 42 PULGADAS

PDF
корпа за багер Hensley 42 PULGADAS
корпа за багер Hensley 42 PULGADAS
корпа за багер Hensley 42 PULGADAS слика 2
корпа за багер Hensley 42 PULGADAS слика 3
корпа за багер Hensley 42 PULGADAS слика 4
корпа за багер Hensley 42 PULGADAS слика 5
корпа за багер Hensley 42 PULGADAS слика 6
корпа за багер Hensley 42 PULGADAS слика 7
корпа за багер Hensley 42 PULGADAS слика 8
корпа за багер Hensley 42 PULGADAS слика 9
корпа за багер Hensley 42 PULGADAS слика 10
корпа за багер Hensley 42 PULGADAS слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Hensley
Модел:  42 PULGADAS
Тип:  корпа за багер
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  15151
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер Hensley 42 PULGADAS

Шпански
DE 42 PULGADAS
DISTANCIA DE OREJA A OREJA DE 13 1/2 PULGADAS
DIAMETRO DE BUJE 3 PULGADAS
PARA EXCAVADORA KOMATSU PC300
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Case 580SM цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
TAG 24 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Esco 60 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Esco 24 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
John Deere 690ELC цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua