Корпа за багер GROW ENGINERING 1300 mm-Pin Ø 80 mm - CAT 325

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/11
PDF
2.950 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Тип корпа за багер
Година на производство 2017
Локација Холандија Steenwijk
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 3716-0617
Опис
Капацитет на лопата 1.7 м³
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
BUCKET WIDTH: 130 CM WIDE
PINS: Ø 80 MM
STICK WIDTH: 330 MM
CENTER / CENTER PINS: 500 MM
brand: GROW ENGINERING
running hours: NEW / UNUSED
Description
NEW / UNUSED HEAVY DUTY DIGGING BUCKET
CAT ADAPTER TOOTH SYSTEM
FITTING DIMENSIONS
SUITIBLE TO
CAT 325BL & CAT 325CL
DAEWOO S255LC
DOOSAN DX255LC
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи