Корпа за багер GEW Pin Ø 65 mm - 1000 mm

PDF
PDF
1.350 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Тип корпа за багер
Година на производство 2018
Нето тежина 600 кг
Локација Холандија Steenwijk
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID KW16417
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
BUCKET WIDTH: 100 cm
PINS: Ø 65 mm
STICK WIDTH: 220 mm
CENTER / CENTER PINS: 410 mm
Reference number: D3305
brand: GEW
running hours: NEW / UNUSED
bucket volume: circa 0.8 m³
Description
NEW / UNUSED HD BUCKET FOR EXCAVATORS 11-16 TON
FITTING DIMENSIONS
SUITIBLE TO CAT 312 / CAT 313
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи