Корпа за багер Felstieflöffel 1400mm Festanbau

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип корпа за багер
Локација Германија Baienfurt
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот Z134370
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Германски
Preis: Auf Anfrage
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи