Корпа за багер Caterpillar S/M

PDF
корпа за багер Caterpillar S/M
корпа за багер Caterpillar S/M
корпа за багер Caterpillar S/M слика 2
корпа за багер Caterpillar S/M слика 3
корпа за багер Caterpillar S/M слика 4
корпа за багер Caterpillar S/M слика 5
корпа за багер Caterpillar S/M слика 6
корпа за багер Caterpillar S/M слика 7
корпа за багер Caterpillar S/M слика 8
корпа за багер Caterpillar S/M слика 9
корпа за багер Caterpillar S/M слика 10
корпа за багер Caterpillar S/M слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  S/M
Тип:  корпа за багер
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  15162
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер Caterpillar S/M

Шпански
DE 34 PULGADAS
DISTANCIA DE OREJA A OREJA DE 16 Y 15 PULGADAS
DIAMETRO DE BUJE DE 3 1/2 PULGADAS
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 320C цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Caterpillar 325L цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Caterpillar 416C цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua