Корпа за багер Caterpillar 18 PULGADAS

PDF
корпа за багер Caterpillar 18 PULGADAS
корпа за багер Caterpillar 18 PULGADAS
корпа за багер Caterpillar 18 PULGADAS слика 2
корпа за багер Caterpillar 18 PULGADAS слика 3
корпа за багер Caterpillar 18 PULGADAS слика 4
корпа за багер Caterpillar 18 PULGADAS слика 5
корпа за багер Caterpillar 18 PULGADAS слика 6
корпа за багер Caterpillar 18 PULGADAS слика 7
корпа за багер Caterpillar 18 PULGADAS слика 8
корпа за багер Caterpillar 18 PULGADAS слика 9
корпа за багер Caterpillar 18 PULGADAS слика 10
Заинтересирани сте за огласот?
1/10
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка:  Caterpillar
Модел:  18 PULGADAS
Тип:  корпа за багер
Број на дел:  1975070
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  15404
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер Caterpillar 18 PULGADAS

Шпански
CUCHARON CATERPILLAR DE 18 PULGADAS CON 4 PUNTAS
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 325L цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Caterpillar 320C цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Caterpillar 416C цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua