Корпа за багер CW30

PDF
корпа за багер CW30
корпа за багер CW30
корпа за багер CW30 слика 2
корпа за багер CW30 слика 3
корпа за багер CW30 слика 4
Заинтересирани сте за огласот?
1/4
PDF
1.650 €
Контактирајте го продавачот
Тип:  корпа за багер
Локација:  Холандија Cuijk
Датум на објавување:  9.6.2024
Machineryline ID:  PB35430
Опис
Капацитет на лопата:  1.2 м³
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер CW30

Англиски
CW30 Ditch-Cleaning Bucket
Width: 2100 mm
Capacity: 1200 l
21-27 tons machine
(no.je01707230560.bec)
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

CW30 1.500 € Корпа за багер Холандија, Cuijk
Beco CW30 1.600 € Корпа за багер 2100 мм Холандија, Cuijk
CW30 2.075 € Корпа за багер 0.84 м³ Холандија, Cuijk