Корпа за багер CUCHARON

PDF
корпа за багер CUCHARON
корпа за багер CUCHARON
корпа за багер CUCHARON слика 2
корпа за багер CUCHARON слика 3
корпа за багер CUCHARON слика 4
корпа за багер CUCHARON слика 5
корпа за багер CUCHARON слика 6
корпа за багер CUCHARON слика 7
корпа за багер CUCHARON слика 8
корпа за багер CUCHARON слика 9
корпа за багер CUCHARON слика 10
корпа за багер CUCHARON слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Тип:  корпа за багер
Локација:  Мексико Chihuahua
Датум на објавување:  9.6.2024
Каталошки број на продавачот:  15457
Состојба
Состојба:  половни

Дополнителни информации — Корпа за багер CUCHARON

Шпански
marca: ENTEK
DE 40 PULGADS
DISTANCIA DE OREJA A OREJA DE 13 1/2 PULGADAS
DIAMETRO DE BUJES DE 3 PULGADAS
PARA EXCAVADORA 325C
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Case 580SM цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
John Deere 690ELC цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Esco 24 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
TAG 24 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua
Esco 60 PULGADAS цена на барање Корпа за багер Мексико, Chihuahua