Корпа за багер CATERPILLAR 5250 mm-Pin Ø 80 mm

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/14
PDF
5.750 €
Контактирајте го продавачот
Марка CATERPILLAR
Модел 5250 mm-Pin Ø 80 mm
Тип корпа за багер
Година на производство 2010
Локација Холандија Steenwijk
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID BD11153
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
BUCKET WIDTH: 525 CM
PINS: Ø 80 MM
STICK WIDTH: 330 MM
running hours: USED
Description
NEARLY NEW CONDITION '' CAT '' TRAPEZOID BUCKET
FITTING DIMENSIONS
BUCKET VOLUME IS SUITIBLE TO EXCAVATORS 25-35 TON
Прикажи цел коментар
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
корпа за багер JCB 3CX /4CX JCB 3CX /4CX цена на барање Корпа за багер 2011 Холандија, Steenwijk
корпа за багер CATERPILLAR  325 CATERPILLAR 325 2.250 € Корпа за багер 1.5 м³ Холандија, Nunspeet