Корпа за багер Beco

PDF
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/8
PDF
2.950 €
Контактирајте го продавачот
Марка Beco
Тип корпа за багер
Локација Холандија Cuijk
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Machineryline ID LN26608
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
S80 Beco Tilt-Bucket
Width: 2200 mm
25-28 tons
(no.je0158210511)
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
корпа за багер Beco kantelbak Beco kantelbak цена на барање Корпа за багер Холандија, Goudriaan